Mercan Nakliyat

Mercan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri, yılların getirdiği tecrübenin Avrupa Standartlarında hizmet anlayışının bütünleştiği bir kurumdur. 16, 24, 39, 48 ve 100 metre küp boyutlarında olan araçlar vasıtasıyla ürünler bir yerden diğerine aktarılmaktadır. Tozu içeri almayan, özel bölmeler vasıtasıyla askılı taşıma hizmetinin de taşımaya sahip olduğu servisimiz sayesinde pantolon ve ceket gibi ürünleriniz sorunsuz bir şekilde varmaları gereken adrese varırlar.

Şehir içi ya da şehirlerarası olsun, tekstil sektörüne ait her türlü taşıma işlemleriniz için de hizmet vermekteyiz.

Mercan Nakliyat’ın hizmetlerinden, araç türü ve kat edilecek mesafeye göre gerçekleşen ücretlendirmenin ardından zaman ve güvenlik açısından yüksek bir performans ile faydalanabilirsiniz.

TAŞIMA Sistemi
  • Alanında uzman ekibimiz evinizi ya da ofisinizi ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde taşınacak eşyalar hakkında detaylı bir rapor hazırlar.
  • Uzman ekibimizin hazırladığı rapor doğrultusunda üzerinde hemfikir olunan bir taşınma planı oluşturulur.
  • Klasörler ve dosyalar uygun bir şekilde paketlere konur..
  • Üzerinde anlaşılan taşıma planı sonucunda, başta masa gibi büyük eşyalar olmak üzere taşınacak tüm eşyalara numara verilir. Olası yerleşme kargaşası ve eşyaların araca yüklenmesinde tam kontrolü sağlamak için taşınma sırası numaralar baz alınarak gerçekleştirilir.
  • Başta mobilyalar olmak üzere eşyaları olası bir çizikten veya zarardan korumak için özel kılıflar kullanılır.
  • Eşyalarınıza, sizin isteğiniz doğrultunsa da numaralandırma ve bölümlere ayırma yapılabilir.
  • Bilgisayar gibi önemli elektronik cihazlar özenli bir şekilde ve ayrı
    olarak paketlenir.
  • Birlikte çalıştığımız alanında uzman marangozlarımız, yerleşik mobilyaları sökebilir ve yeni yerlerine takabilir.

Evden eve nakliyat konusu başta olmak üzere taşımacılığın hemen her alanında yılların kazandırdığı deneyimi sizin de yaşamanız için bizi günün her anında arayabilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte yapılacak değerlendirmeler sonucunda kamu ya da özel taşımacılık servislerimizden yararlanabilirsiniz. İş yeri taşımacılığı, evden eve taşımacılık, kamu taşımacılığı ve ofis taşımacılığı en sık gerçekleşen taşıma hizmetlerimizdendir.

 

Misyonumuz Mercan nakliyat olarak sizlere hizmet vermekteki misyonumuz nakliye sektöründe ki ihtiyacı karşılamak... İNCELE
Vizyonumuz Mercan Nakliyat ' ın 1999 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde sizlere en iyi hizmeti... İNCELE
Proje Taşımacılığı Proje taşımacılığı kavramı,forwarderlığın temellerine dayanmaktadır. Kısaca Proje... İNCELE